Recepcjonistka
Foxgroup Schweiz GmbH
Oberdorf, Szwajcaria
vor 1 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

Dla Hotelu 5* w Szwajcarii poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Recepcjonista

Ogólny zakres obowiązków :

  • Obsługa Gości hotelowych w recepcji Hotelu
  • Przeprowadzanie procesów meldowania i wymeldowywania Gości; informowanie o warunkach pobytu oraz usługach świadczonych przez Hotel,
  • Przyjmowanie rezerwacji (telefonicznych, mailowych, bezpośrednich),
  • Wystawianie faktur,
  • Rozliczanie należności Gości i wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Oferowanie Gościom najwyższej jakości obsługi i komfortowego pobytu.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie o profilu Hotelarskim
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, w tym nocnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na recepcji
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.
  • Dodatkowa znajomosc jezyka francuskiego i / lub angielskiego mile widziana
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartą bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu i wsparcie w okresie aklimatyzacji
  • Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadesłanie Aplikacji w języku niemieckim zawierającą :

  • CV z aktualną fotografią
  • List Motywacyjny
  • Referencje
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Informacje w j.polskim udzielane sa od po. do pt. w godz 9 : -17 : 00 pod nr telefonu :

    Biuro : +41 71 669 10 49

    tel / WhatsApp : +41 78 350 59 55

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Meine Email
    Wenn Sie auf "Fortfahren" klicken, stimmen Sie zu, dass neuvoo Ihre persönliche Daten, die Sie in diesem Formular angegeben haben, sammelt und verarbeitet, um ein Neuvoo-Konto zu erstellen und Sie gemäß unserer Datenschutzerklärung per Email zu benachrichtigen. Sie können Ihre Zustimmung jederzeit widerrufen, indem Sie diesen Schritten folgen.
    Fortfahren