Kelner - Commis De Rang , Szwajcaria
Group Fachpersonal
St. Moritz, Szwajcaria
vor 1 Std.
source : Jobs.pl

Gastrofox Arbeitsvermitlung to :

Niemiecka Firma zajmująca się rekrutacją osób do pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Posiadamy szerokie kontakty z wysokiej klasy obiektami Gastronomicznymi i przede wszystkim dla nich szukamy fachowego personelu.

Stale poszukujemy pracowników do pracy w wielu zawodach związanych z szeroko pojętą Turystyką i Wypoczynkiem tj : pracowników Kuchni, Serwisu, Obsługi Hotelowej, Wellness oraz w innych zawodach spoza tej branży.

Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie i staramy się dopasować ofertę do indywidualnych oczekiwań oraz posiadanych kwalifikacji.

Opis stanowiska :

  • Obsługa gości w restauracji hotelowej
  • Prezentowanie i pomoc w wyborze dan z Menu,
  • Podawanie zamówionych dań i napoi
  • Nakrywanie stołów, dbanie o czystość itp.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe i / lub doświadczenie w zawodzie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B2)
  • Dodatkowa znajomość innych języków obcych mile widziana
  • Doświadczenie w zawodzie Kelnera,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji, poczucie humoru
  • Optymizm, sumienność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w Restauracji Hotelowej w okolicy St.Moritz
  • Szwajcarska umowę o pracę na pełen etat lub sezon
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych, wypłacane we frankach szwajcarskich
  • Zakwaterowanie i wyżywienie
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Prosimy o nadesłanie dokumentów aplikacyjnych ze zdjęciem TYLKO w języku niemieckim

    Prosimy o wskazanie możliwego najszybszego terminu rozpoczęcia pracy

    Aplikując, kandydat wyraża zgodę na wykorzystywanie jego danych osobowych przez niemiecką agencję pracy do znalezienia niemieckiego pracodawcy.

    Jeżeli TA OFERTA nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, nie przejmuj się! Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza lub telefonicznie, a znajdziemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

    Informacje w j.polskim tel. / WhatsApp +49 15114144954

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.
    Fortfahren