DEKARZ W BISCHOFSZELL-SZWAJCARIA (DKS)
Work4You Global Sp. z o.o.
Bischofszell, Szwajcaria
vor 4 Tg.
source : Jobs.pl

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in. : produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Dla naszego klienta z Bischofszell poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków

  • Krycie dachów różnymi materiałami
  • Konserwacja oraz naprawa dachów
  • Prace wykonywane są na dachach stromych oraz płaskich

    Wymagania :

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na ww. stanowisku (warunek konieczny)
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
  • Oferujemy :

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Zapraszamy do kontaktu :

    Tel : +48 32 440 14 74 (poniedziałek piątek, 8.00 16.00)

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Meine Email
    Wenn Sie auf "Fortfahren" klicken, stimmen Sie zu, dass neuvoo Ihre persönliche Daten, die Sie in diesem Formular angegeben haben, sammelt und verarbeitet, um ein Neuvoo-Konto zu erstellen und Sie gemäß unserer Datenschutzerklärung per Email zu benachrichtigen. Sie können Ihre Zustimmung jederzeit widerrufen, indem Sie diesen Schritten folgen.
    Fortfahren