Kucharz
Group Fachpersonal
Sigriswil, Szwajcaria
vor 1 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

Nowo otwarta Restauracja położna nad jeziorem Thun w Szwajcarii, serwująca dania a'la carte i bankietowe zatrudni samodzielnego Kucharza, którego głównym zadaniem b3ędzie :

  • przygotowywanie potraw Kuchni włoskiej
  • przygotowywanie potraw typowej kuchni szwajcarskiej
  • praca z zachowaniem standardów HCCP
  • Wymagania :

  • wykształcenie w zawodzie Kucharz
  • minimum 5 lata doświadczenia w restauracjach a'la carte - kuchnia ciepła
  • znajomość dań kuchni włoskiej
  • znajomość dań kuchni szwajcarskiej / niemieckiej / austriackiej
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowa znajomość j.francuskiego / włoskiego / angielskiego będzie atutem
  • gotowość do podjęcia stalej pracy w Szwajcarii
  • Oferujemy :

  • stałą umowę zawartą bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą wg obowiązujących przepisów GAV. Rozpoczęcie 01.02.2020
  • Ubezpieczenia wg szwajcarskiego systemu ubezpieczeń
  • 5 -cio dniowy tydzień pracy
  • praca w godzinach 10.00-14.00 i 17.00-22.00
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • bezpłatna pomoc i wsparcie podczas całego procesu rekrutacji, w okresie aklimatyzacji oraz pomoc w zorganizowaniu przyjazdu.
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Osoby zainteresowane powyższa ofertą i spełniające warunki zachęcamy do nadsyłania aplikacji w j.niemieckim zawierającej :

  • CV ze zdjęciem
  • List motywacyjny
  • Referencje / świadectwa pracy od poprzednich pracodawców
  • Zaświadczenia / Certyfikaty potwierdzające wykształcenie kierunkowe
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Informacje w j.polskim udzielane są telefonicznie od pon.- pt. w godz. pracy biura 9.00 - 17.00 pod numerami :

    Biuro : +41 716691049

    Tel. / WhatsApp +41 783505955

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.
    Fortfahren