elewacje- 2300 euro netto
GRH Polska Sp. zo.o
Annemas
vor 6 Tg.
source : Recrute

Opis stanowiska

GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów na stanowisko :

  • Otrzymujesz WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE min. 2300 euro na rękę!
  • Wymagania

    Jakie będą Twoje zadania :

  • montaż izolacji termicznych docieplenia budynków,
  • klejenie styropianu / wełny
  • wtapianie siatki,
  • montaż narożników,
  • nakładanie tynku,
  • malowanie,
  • montaż i demontaż rusztowania
  • Oferujemy

    DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

  • Stawka 11 euro brutto / h
  • po 35h do 50h płatne +25% tj ok 13,75 euro brutto / h

  • Pracujesz ok. 50 h w tygodniu,
  • Możliwość otrzymania premii uznaniowe 100-300 euro miesięcznie za zaangażowanie w pracy,
  • PŁACIMY NA CZAS sprawdź opinie o nas w internecie,
  • Gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ ,
  • Brak planów zjazdowych Wracasz do rodziny wedle potrzeby
  • Zapewniamy PŁATNY URLOP lub WYPŁACAMY EKWIWALENT +10% do wynagrodzenia Ty decydujesz co chcesz otrzymać.
  • Składki ZUS płacone od średniej krajowej - większe składki emerytalne,
  • Gwarantujemy pełen zwrot za wykonane badania lekarskie,
  • Otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego ( EKUZ ),
  • Zaopiekuje się Tobą nasz zespół w Polsce i koordynator we Francji w przypadku braku znajomości języka, będziesz mógł swobodnie się skontaktować i rozwiązać bieżące sprawy.
  • Zadzwoń po szczegóły : 502305151

    Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje cv

    Mail do aplikacji : budownictwo-praca-we.e7ga.qoba tbapply.pl

    http : / / oferty.grhpolska.com / cp / j / 10188 / s / 591 / budownictwo-praca-we-francji

    Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.

    Melde diesen Job
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
    Weiter