Kierowca CE - Relokacja do: Switzerland
Personel Konsulting
Zürich, Zurich, Switzerland
vor 13 Tg.
source : Best Jobs

Praca od zaraz Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie austriackiego zakładu usług transportowych z okolic miasta Graz, Wiedeń, Innsbruck i okolice : osoby na stanowisko Kierowca CE .

K andydat musi mieć wyuczony zawód w tym kierunku, ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE jako Kierowca samochodów ciężarowych , oraz musi mówić po niemiecku w stopniu umożliwiającym swobodną i zrozumiałą konwersację

Opis / Obowiązki : Praca polega na wykonywaniu usług transportowych w zależności od doświadczenia, posiadanych uprawnień np.

ADR, Praca jest w przemyśle budowlanym, spożywczym, metalowym itp.

Miejsce pracy : okolice miasta Graz, Innsbruck, Wiedeń i inne miasta w okolicy

Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie OFERUJEMY

Długotrwała umowa o pracę z austriackim pracodawcą .

Praca jest stacjonarna bezpośrednio u pracodawcy

Czas pracy : od poniedziałku do piątku (7 17), ok. 180 do 200 godz. / mies. Płaca miesięczna od 2300 E netto i wyżej w zależności od doświadczenie, oraz przygotowania kandydata Dodatki do płacy za posiadane dodatkowe uprawnienia wypłata 13 i 14 pensji w wysokości 100 % płacy miesięcznej Ubezpieczenie pracownicze i płatne urlopy

Wymagania :

Wyuczony zawód , Kierowca samochodów ciężarowych , plus wkładka digitalna kierowcy, wkładka 95 znaków, itp.

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, oraz wiek do 50 lat!!!!!!!! Tak wymaga pracodawca

Najlepiej własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy

Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)

Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

UWAGA!! Bez znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym konwersację prosimy nie aplikować Zakwaterowanie zapewnione płatne od 190 E miesięcznie

Wypłata wszystkich nadgodzin

Partnerom kandydata pomagamy również w znalezieniu pracy.

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectw, i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomości j. niemieckiego.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung Agencja pracy14 948

68 a

22-400 Zamość Czynne pon-piątek 9-17

Zu Favoriten hinzufügen
Aus Favoriten entfernen
Meine Email
Wenn Sie auf "Fortfahren" klicken, stimmen Sie zu, dass neuvoo Ihre persönliche Daten, die Sie in diesem Formular angegeben haben, sammelt und verarbeitet, um ein Neuvoo-Konto zu erstellen und Sie gemäß unserer Datenschutzerklärung per Email zu benachrichtigen. Sie können Ihre Zustimmung jederzeit widerrufen, indem Sie diesen Schritten folgen.
Fortfahren