Kelner / Kelnerka
Group Fachpersonal
St.Moritz, Szwajcaria
vor 17 Std.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

Dla naszego szwajcarskiego klienta poszukujemy kandydatow na stanowisko

glowne zadania to :

  • powitanie i obsluga gosci wg wysokich standardow
  • pomoc w wyborze dan z Karty
  • serwowanie zamowionych napoi i posilkow
  • dbalosc o czystosc stolow i zastawy
  • Wymagania :

  • wyksztalcenie / szkolenie kierunkowe
  • doswiadczenie w obsludze gosci w wysokiej klasy obiektach (min 4*)
  • dobra znajomosc jezyka niemieckiego
  • dodatkowa znajomosc innych jezykow obcych mile widziana
  • wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja
  • Oferujemy :

  • Prace w wysokiej klasy Restauracji Hotelowej
  • Umowe na czas nieokreslony lub sezon (do wyboru) zawarta bezposrednio ze szwajcarskim pracodawca
  • Szwajcarski pakiet socjalny
  • Mozliwosc zakwaterowania i wyzywienia
  • Pomoc w zorganizowaniu przyjazdu
  • Osoby zainteresowane powyzsza oferta prosimy o skladanie Aplikacji w j.niemieckim

  • CV z aktualna fotografia
  • List motywacyjny
  • Referencje w j.niemieckim lub angielskim
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Informacje w j.polskim tel / WhatsApp +41783505955, +4915114144954

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.
    Fortfahren